Boat Show Eurasia 17 - 25 Şubat 2018

 

BOAT SHOW EURASIA

 

17 - 25 Şubat 2018

 
  • Boat Show Eurasia 2016

Via Grup bünyesinde konumlanan Via Fuarcılık’ın organize ettiği Boat Show Eurasia; dünyada kendi marinasında fuar yapan tek fuar şirket olma avantajıyla hem katılımcılara hem de ziyaretçilere çok iddialı avantajlar sağlayacak. Viaport Marina; Alışveriş Merkezi, Via Tema Park, Akvaryum ve Sinema konsepti ile ziyaretçileri hem denizin en iddialı tekne tasarımları ile tanıştıracak hem de gün boyu ailece keyifli bir gün sağlayacak olan Boat Show Eurasia’da 200’ün üzerinde tekne kara ve deniz üzerinde yeni sahiplerini arayacak.Sektörün lider tekne distribütör firmaları, tekne üretici firmaları, marin ekipman firmaları, charter firmaları da fuara katılarak, stoktan teslim ve ikinci el tekne satın almak isteyenlere kaçırılmayacak avantajlar sunacak. Teknesini yenilemek, eksik ve ihtiyaçlarını gidermek isteyenler de fuara katılan sektörün güçlü ekipman firmaları ile buluşarak hem birçok seçeneği bir arada bulacak hem de farklı fiyat aralıkları içinde tercih yapma imkanına kavuşacak. Boat Show Eurasia'da, boyları 3 Metre ile 50 Metre arasında değişen 200'den fazla teknenin yanı sıra her gün yapılacak farklı etkinliklerle dünya standartlarında bir Boat Show sunulacak.


Türkiye’ nin deniz üzerindeki en büyük fuarını yapan Via Fuar Boat Show 'u bu sene kendi evinde Karada ve Denizde deniz serverler ile buluşturacak.


- Bu Fuar 5174 sayili kanun geregince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birligi) denetiminde düzenlenmektedir.


FUAR HAKKINDA

 Fuar Alanı  Viaport Marina / Tuzla
 Sergilenecek Ürünler  Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanlari, charter firmalari, broker firmalar, jetski,   motorlar, bot, sektör dergileri, tekstil ürünleri..
 Tarih  17 – 25 Şubat 2018  Saatler  10:00 – 19:00
 Beklenen  Ziyaretçi  75.000 +  Katılımcı Firma Adedi  200 +
 Sergilenecek Tekne Adedi  200 +  Sergilenecek Marka Adedi  500 +HABER BÜLTENİ

Git