Boat Show Eurasia 17 - 25 Şubat 2018

Katılımcılarımızdan Haberler

PEUGEOT TÜRKİYE

3008

 

Peugeot 3008


Yeni SUV Peugeot 3008, 2016 Ekim ayında Türkiye'de satışa sunuldu. Uzun zamandır merakla beklenen yeni Peugeot 3008, son beş yılda yaklaşık üç kat büyüyen C-SUV segmentine, tasarımı, üstün donanımları ve gelişmiş teknolojisi ile tamamen yeni bir soluk getiriyor.

Tasarım:
Dış tasarımı ile büyük beğeni toplayan Yeni SUV 3008, yüksek omuz çizgisi, güçlü ve keskin ön tasarımı ile rakiplerinden farklı ve heybetli bir görünüme sahip. Bu heybetli görüntüyü tamamlayan yeni ızgarası, yeni far tasarımı, 19" aluminyum alaşımlı jantları, krom detayları ve LED ışıkları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ön kısımda başlayan iddialı tasarım çizgisi, arkada aslan pençesi 3D LED stopları birleştiren parlak siyah bant ile devam ediyor. Segmentinde sadece Yeni SUV Peugeot 3008'de sunulan Black Diamond parlak siyah tavan ise aracın premium tasarımını tamamlıyor.

i-Cockpit:
Yeni nesil, geliştirilmiş i-Cockpit'in sunulduğu iç mekan, kapı içi ambiyans ışıkları, özel kumaş konsol döşemesi ve krom detayları ile sınıfının kalite çıtasını daha da yükseğe ve farklı bir boyuta taşıyor. Yeni nesil Peugeot i-Cockpit ile kullanıcıların tüm sürüş hislerini harekete geçiren Yeni SUV Peugeot 3008, bugüne kadar sunulmamış bir sürüş deneyimi vaad ediyor.

Teknoloji:
Yeni nesil i-Cockpit'in en önemli öğelerinden birisi olan Full Dijital gösterge paneli, segmentinde sadece Yeni SUV Peugeot 3008'de en alt versiyondan itibaren standart olarak sunuluyor. 12,3 inç boyunda tamamen kişiselleştirilebilir animatik göstergeler, farklı bir sürüş keyfi sunuyor. Orta bölümde konumlandırılan 8 inç kapasitif ekran, kablosuz şarj, Apple Carplay gibi üst düzey teknolojik özellikler ve FOCAL müzik sistemi kabin içinde premium sürüş konforu sunuyor.

Güvenlik:
Yeni SUV Peugeot 3008, sunduğu tasarım, konfor ve teknolojik özelliklerinin yanı sıra gelişmiş güvenlik sistemleri ile de dikkat çekiyor. Aktif şerit takip sistemi, aktif kör nokta uyarı sistemi, adaptif hız sabitleme sistemi (tamamen durdurma özelliği ile), aktif güvenlik frenleme sistemi, yorgunluk algılama sistemi, aktif trafik işareti tanıma sistemi, güvenli takip mesafe uyarı sistemi, akıllı far sisteminden oluşan ileri sürüş destek sistemleri ile yolculuklar minimum stres, maksimum güven ve keyifle gerçekleşiyor.

Konfor:
Yeni SUV Peugeot 3008'de sunulan bir çok özellik kullanıcıların gündelik hayatlarını kolaylaştırmakla birlikte aynı zamanda daha da konforlu bir sürüş sunuyor. Yeni 3008 ile birlikte sunulan otomatik bagaj sistemi ile bagaj kapağı tek bir ayak hareketi ile açılıp kapatılabiliyor. Üst paketlerde sunulan deri koltuk özelliğinde ise 5 farklı masaj seçeneği (segmentinde sadece Yeni 3008'de sunuluyor), koltuk hafızası ve ısıtma özellikleri dikkat çekiyor. Kabin içi konforunu en üst seviyeye taşımak adına sunulan ve kapasitif ekrandan elektronik olarak kişiselleştirilebilen 3 farklı parfüm seçeneği ise segmentinde sadece Yeni 3008'de sunuluyor.

Boyutlar:
Bir önceki nesil 3008'e göre 62 mm artırılan dingil mesafesi ile segmentinin en iyi diz mesafelerinden birisini sunan Yeni SUV Peugeot 3008 kabin içi konforunda da iddiasını ortaya koyuyor. Yeni 3008, bir önceki nesilden 82 mm daha uzun ve benzer genişliğe sahip, yerden yükseklikte 22cm ile fark yaratırken bir önceki nesile göre 1cm azalan toplam yükseklik, yeterli baş mesafesi sunmasının yanında aerodinamik özellikleri geliştiriyor. (0,32Cx)

Motor / Şanzıman :
Yeni SUV Peugeot 3008'de, ağırlığı azaltılmış, yüksek dayanımlı, kalitesi kanıtlanmış EMP2 platformu, gerçek blue teknolojisine sahip dizel BlueHDi, ödüllü Turbo PureTech benzinli motorları kullanılıyor. Tüm bu özellikler motordan gelen gücü ve torku yüksek bir verimle yola aktaran ve kullanıcıların beğenisini kazanan EAT6 tam otomatik şanzıman ile birleştiğinde sınıfının en iyi perdormans ve yakıt ekonomisi değerlerini sunuyor.
Tüm bu yenilikler ile SUV dünyasına farklılık getiren ve çıtayı yükselten Yeni SUV Peugeot 3008, sınıfının en önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyor. Yeni SUV Peugeot 3008, markanın SUV stratejisinde yeni bir sayfa açacak.

Donanım:
Yeni SUV Peugeot 3008, Access, Active, Allure ve GT-Line olmak üzere dört farklı donanım paketi ile satışa sunuluyor.


Daha detaylı bilgi için www.peugeot.com.tr

 

PEUGEOT TÜRKİYE

5008

 

Peugeot 5008


Yedi koltuklu Yeni SUV Peugeot 5008 SUV segmentine tamamen yeni bir soluk getiriyor. Peugeot Türkiye, Yeni SUV 5008 modeliyle her geçen gün daha da büyüyen SUV pazarında üç temel hedefe odaklanmış durumda :
" Markanın sınıf atlama stratejisini sürdürmek
" SUV segmentinde referans bir marka olmak
" SUV segmentinde podyumda yer almak
Üst düzey verimlilik sunan, hem dizel hem de benzinli motorlarla donatılan Yeni SUV Peugeot 5008, 174.000 TL'den başlayan fiyatlarla Türkiye'de satışa sunuluyor.

SUV segmentinde Peugeot'nun yükselişi
SUV pazarı ilk nesil Peugeot 5008 modelinin lanse edildiği 2009 yılından bu yana farklı gövde tiplerinde yeni oyuncuların girmesiyle günümüz kullanıcısının beklentilerini karşılayacak şekilde gelişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda binek otomobillerinin gerisinde kalan SUV pazarı Avrupa'nın en çok satan üçüncü pazarı konumunda. Türkiye'de ise geçtiğimiz 6 yılda 3 kat büyüyen, gelişime ve yeniliğe sürekli açık bir Pazar. Günümüz SUV modelleri sadece modern birer otomobil olmakla kalmıyor, aynı zamanda tüketiciye statü, gelişmiş ileri teknoloji, pratiklik ve sürüş keyfi vaat ediyor.
Pazardaki büyümeyi ve potansiyeli gören Peugeot Türkiye, tam 1 yılda 3 yeni SUV modelini pazara sunarak SUV dünyasında referans bir marka olmayı son derece iddialı bir hedef olarak belirledi.
Söz konusu bu hedefin ilk aşaması geçen sene Ağustos ayında satışa sunulan SUV 2008 ile B SUV segmentinde toplam Pazar payı elde ederek başladı. Akabinde C SUV segmentine iddialı bir giriş yapan ve Avrupa'da "Yılın Otomobili" seçilen Yeni SUV 3008'in lansmanından bugüne 5 bin adetin üzerinde satış ile bu hedefe emin adımlarla ilerliyor. Şimdi ise Yeni SUV Peugeot 5008, markanın sunacağı üçüncü SUV olarak bu iddialı hedefe ulaşmak için Peugeot SUV ailesinde yerini alacak.
Peugeot Türkiye, Yeni SUV 5008 modeliyle her geçen gün daha da büyüyen SUV pazarında üç temel hedefe odaklanmış durumda: markanın sınıf atlama stratejisini sürdürmek, SUV segmentine referans bir marka olmak ve SUV segmentinde podyumda yer almak.

Yeni Peugeot i-Cockpit® yolcu kabininin kalite algısını yükseltiyor
Yenilikçi ve fütüristik Peugeot i-Cockpit®'in en yeni ve güncel hali sürücü ve beraberindeki yolculara benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Kompakt boyutlara sahip direksiyon simidi, konsola entegre 8 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran ve 12,3 inç büyüklüğündeki dijital gösterge paneli gibi özelliklerle yeni Peugeot i-Cockpit® üstün grafikleri ve şık animasyonlarıyla sürücünün hayatını kolaylaştırıyor. Dokunma hassasiyeti yüksek kapasitif ekran sürücünün ihtiyacı olan bilgileri hızlı ve okunması kolay bir görünümle ekrana yansıtıyor. Sürücü bu ekran üzerinden: radyo, klima, uydu navigasyon, araç ayarları ve telefon gibi bilgilere kolaylıkla erişebiliyor. GT Line ve GT versiyonlarında sunulan i-Cockpit® Amplify tamamen yeni bir sürüş deneyimini beraberinde getiriyor. Piano tuş takımında bulunan düğmeyle aktif hale gelen i-Cockpit® Amplify hemen hemen tüm duyuları harekete geçiriyor: ekranın ambiyans ışığının parlaklığı ve rengini değiştirerek görmek, ses sisteminin ayarlarıyla duymak, beş farklı programa sahip masajlı koltuklarla dokunmak, kokulu havalandırma ızgaralarıyla koklamak. Kalite, i-Cockpit® Amplify ile sunulan kokularda da kendini gösteriyor. Kokular uluslararası üne sahip parfümler Scentys ve Antoine Lie ile birlikte geliştirildi. Sunulan üç kokunun her birinin de kendine özgü bir karakteristiği var. 'Cosmic Cuir': canlı ve etkileyici bir parfüm olmakla birlikte aynı zamanda markanın imzası niteliğinde, 'Aerodrive': canlı ve uyarıcı bir parfüm ('Boost' teması için öneriliyor), 'Harmony Wood': otantik ve rahatlatıcı bir parfüm ('Relax' teması için öneriliyor). Her bir parfüm için mevcut üç farklı yoğunluk ayarı bulunuyor.

Daha fazla fonksiyona sahip geniş iç mekan
Yeni SUV Peugeot 5008, 2,8 metrelik dingil mesafesiyle SUV pazarınında öne çıkıyor. 4,64 metre uzunluğu ile segmentinde ideal boyutlar ortaya koyan Yeni SUV Peugeot 5008; Yeni SUV Peugeot 3008'den 19 cm ve önceki 5008 versiyonundan ise 11 cm daha uzun. Söz konusu boyut ve gövde orantılarıyla ideal dış boyutlar sunan Yeni SUV Peugeot 5008, aynı zamanda sürücü ve beraberindeki yolculara son derece geniş bir yaşam alanı sunuyor. Boyut artışına paralel olarak ikinci koltuk sırasında 60 mm daha fazla diz mesafesi sunuluyor. Aracın optimize edilen mimarisi sunulan paketin sadece bir parçasını oluşturuyor. Yeni SUV Peugeot 5008, 780 litre VDA olan bagaj hacmi ile sınıfının en yüksek bagaj hacmini sunuyor. İkinci koltuk sırasındaki her biri uzunluk ve sırtlık eğimi ayarlı üç adet bağımsız katlanabilir koltuk son derece pratik bir şekilde katlanabilirken, üçüncü sıradaki bağımsız iki adet koltuk sadece katlanmakla kalmıyor aynı zamanda sadece 11 kg ağırlığı ve pratik mekanizmasıyla zahmetsiz bir şekilde yerinden çıkarılabiliyor. Üçüncü sıradaki her bir koltuğun sökülmesiyle 39 litre ek bagaj hacmi yaratılmış oluyor. Katlanabilir ön yolcu koltuğu ile 3,20 metreye kadar uzunluğa sahip nesneleri taşımak için alan yaratılabilirken eller-serbest elektromotorlu bagaj kapağı ise kullanım kolaylığını destekliyor. Kabin içine dağıtılan toplam 39 litrelik saklama alanlarıyla küçük eşyaların neden olabileceği kalabalık da ortadan kalkıyor.

Gösterişli dış tasarıma sahip bir SUV
Henüz ilk bakışta yeni SUV Peugeot 5008 gerçek bir SUV olduğunu hemen hissettiriyor. Bir otomobili SUV yapan bütün nitelikleri bünyesinde barındırıyor: yatay ve uzun motor kaputu, dik ve yüksek burun tasarımı, şişkin çamurluklar ve yüksek omuz çizgisi ile gösterişli görünüyor. Tüm versiyonlarda standart olarak sunulan tavan raylarıyla birlikte 1,64 metrelik yükseklik ise bu yapıyı destekliyor. Yeni SUV Peugeot 5008, profilden bakıldığında güçlü ve dinamik bir görünüm sergiliyor. Önden bakıldığında geniş radyatör ızgarası krom yüzeyiyle gösterişli bir görünüm sergilerken, parlak siyah şeridi ve 'aslan pençesi' formundaki LED arka stop lambaları ise karakteristik Peugeot SUV özellikleri olarak öne çıkıyor.

Üst düzey sürüş ve yolculuk keyfi
308 ve SUV 3008 gibi Yeni SUV 5008 de Peugeot'nun Verimli Modüler Platform'undan (EMP2) ve güncel Euro 6.1 motorlardan yararlanıyor. Sağlamlığı, rijitliği ve fonksiyonelliği ile ön plana çıkan EMP2 platformu sayesinde önceki 5008 modeline göre 95 kg daha hafif bir yapı elde ediliyor. Benzinli PureTech ve Dizel BlueHDi motor seçenekleri sınıfındaki rakiplerinden daha üstün performans ve yakıt ekonomisi özellikleri sergiliyor. Benzinli motorlarda 120 g/km'nin altında olan CO2 emisyon salınım değeri, dizel motorda ise 112 g/km'nin de altında kalıyor. Yeni SUV Peugeot 5008, benzinli ve dizel motorlarını tam otomatik şanzıman ile kombine ederek dikkatleri üzerine çekiyor.
" 3 yıl üst üste "Yılın Motoru" ödüllüne sahip PureTech 130 HP EAT6 Tam Otomatik
" 1.6 THP 165 HP EAT6 Tam Otomatik
" 1.6 BlueHDi 120 HP EAT6 Tam Otomatik
" 2.0 BlueHDi 180 HP EAT6 Tam Otomatik
Yeni SUV Peugeot 5008 sahip olduğu özelliklerle yolculuk kavramına tamamen yeni bir boyut getiriyor. Mükemmel ses yalıtımı ve konfor odaklı bir dizi özellik yolculukları keyfe dönüştürüyor. Yan yükseltileriyle vücudu tamamen saran konforlu koltuklar isteğe bağlı olarak çok nokta masaj sistemiyle donatılabiliyor. FOCAL® Premium Hi-Fi ses sistemi yolculukları keyfe dönüştürürken, açılabilir panoramik cam tavan aydınlık ve ferah bir yaşam alanını beraberinde getiriyor. Ayrıca Android Auto, ve Apple CarplayTM uyumlu Mirror Screen fonksiyonu, akıllı telefon sesli komut desteği (Android S-Voice ve Apple Siri) ve 3D navigasyon sistemi ile ileri düzeyde bağlantı imkanı da sunuyor.
Yeni SUV Peugeot 5008'de sunulan, Yokuş İniş Destek Sistemi (HADC) de dahil Advanced Grip Control (İleri Çekiş Kontrol Sistemi), Aktif tam Durdurma Güvenlik Freni (AEBS), Güvenli Takip Mesafesi Uyarısı, Aktif Şerit Takip Sistemi (LKA), Yorgunluk tespit sistemi (Dikkatsizlik algılama), Akıllı Far Sistemi, Aktif Hız Levhası Tanıma Sistemi, Adaptif Cruise Control ve Otomatik Fren Sistemi (Otomatik şanzıman), Aktif Kör Nokta Uyarı Sistemi, Park Assist ve Visio Park (360° görüş) gibi teknolojik ekipmanlar ile sürüş daha da güvenli hale geliyor.


Daha detaylı bilgi için www.peugeot.com.tr

 

GENA YACHT

BAVARIA CRUISER 57

 

CRUISER 57


3, 4 ve 5 kabinli versiyonları mevcut olan Bavaria’nın yeni C serisinin ilk üyesi C 57’nin ayrıca mürettebat kabini de bulunuyor. Sok teknoloji tasarım ve üretim tekniklerinin kullanıldığı C 57’de bir Williams Mini Jet’i tamamıyla sığdırabileceğiniz bot garajı da bulunuyor. Geniş camları sayesinde oldukça aydınlık bir iç mekana sahip olan tekne yelken seyrini de olabilecek en kolay hale getiriyor.


Daha detaylı bilgi için www.gena-yacht.com

 

PASİFİK MARİN

ECO SISTEMS / SPLASH 25 TATLI SU YAPICI

 

Pasifik Marin


İspanya menşeili Eco Sistems firmasının yeni nesil enerji tasarruflu Splash 25 kompakt su yapıcısı Pasifik Marin güvencesi ile denizcilerin hizmetinde.
12 volt dc veya 24 volt dc ile çalışan bu kompakt makine küçük ebatları ve düşük enerji tüketiminin yanısıra ürettiği tatlı su miktarı ile de biz denizciler için mükemmel bir çözüm.
Ayrıca 3.990 Euro + Kdv lik uygun fiyatı da Splash 25 'i cazip kılan başka bir özellik.
Kendi ithalatımız olan Sungold esnek güneş panelleri ile birlikte kullanıldığında hem aküler hem de su depoları dolu kalacak.
Splash 25 in temel özellikleri:
§  Kompakt ölçüler (57cm x 24cm x 18cm)
§  Saatte 25-30 lt tatlı su üretimi
§  Düşük basınç ve yüksek basınç manometreleri
§  Otomatik yüksek basınç kontrolü
§  Tamamen manuel kullanım,arıza oluşturabilecek elektronik donanım bulunmuyor
§  Tatlı su ile ters yıkama (3 yollu valf ile )
§  Ilk çalıştırmadan itibaren maksimum kalitede tatlı su
§  Montajı,çalıştırması ve bakımı en kolay su yapıcı
PASIFIK TURIZM ORG.VE TIC.LTD.
Çiçekpazari Sk.Yeni Is Hani No:28-30 D.301 Eminonu-Istanbul-TURKEY
TEL:+90 212 527 4800 FAX:+90 212 527 4411
www.pasifik-marin.com
info@pasifik-marin.com


Daha detaylı bilgi için www.pasifik-marin.com

 

TEZMARIN

MONTE CARLO YACHTS 80

 

Monte Carlo 80

TÜRKİYE’DE İLK DEFA BOAT SHOW EURASIA’DA

Nuvolari&Lenard tarafından tasarlanan yeni Monte Carlo Yachts 80, herkes için benzersiz bir sürüş ve konfor deneyiminin yanında saf seyir zevki sunar. Kendine özgü stili, eğlenceli ön güvertesi ve Portekiz köprüsü ile sınıfının lideri. MCY aralığının ikonik özelliği flybridge, onun samimi olduğu kadar lüks dış alanını tamamlayan jakuzisi, büyük bar bölümü ve güneşlenme alanları şezlong ile donatılmıştır. 24 metrelik MCY 80, koleksiyonunda üçüncü büyük yat olarak podyumda yerini alıyor ve benzersiz bir sürüş ve konfor deneyimi yanında saf seyir zevki sunuyor. Pürüzsüz dış hatları ile çok keskin veya minimalist olmadan ana güvertedeki ışık seviyesiyle ortaya çıkan düzgün hatları modern bir görünüme sahiptir. Sınıfının lideri ön güvertesi ve Portekiz Köprüsü’yle kendisiyle aynı kategorideki hiçbir süperyata benzemeyen bir yat.


Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

GENA YACHT

BAVARIA NAUTITECH OPEN 46

 

OPEN 46


3 kabin / 3 banyo veya 4 kabin / 4 banyo olarak konfigüre edilebilen Bavaria Nautitech Open 46 denizde seyahat etmeyi tutku edinmiş insanlar için tasarlandı. 13.79 m gövde boyuna sahip teknede yüksek performanslı yelken seyri gerçekleştirirken; lüks ve konfordan da asla ödün vermiyorsunuz. Kendi sınıfındaki en geniş dış yaşam alanına sahip teknenin genişliği ise 7,54 m.
Aynı zamanda Flybridge’li modeli de bulunan Bavaria Nautitech 46’nın Open versiyonunda, iskele ve sancakta bulunan dümen istasyonları, yelken seyrindeyken optimum görüş açısı sunarak, seyir sırasında denize tümüyle hakim olmanızı sağlıyor. FLY Bridge versiyonunda ise tekne yönetimini tamamen Fly’dan gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca sarma Anayelken opsiyonu ile de sürüş konforunuzu maximuma taşıyabiliyorsunuz.
Geniş pencerelerle donatılmış, Nautitech 46’nın salonu 360 derecelik görüş açısı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda çok ferah bir ortama zemin hazırlıyor. Baş tarafta bulunan ve çok geniş bir alana sahip olan güneşlenme filesi ise gerek seyir sırasında, gerekse güzel bir koyda demirlerken hem ailenizle hem de dostlarınızla keyif yapmak için teknedeki en cezbedici yer olmanın en güçlü adaylarından.
3 kabinli versiyonda iskele gövdenin tamamına yayılan master kabin, beklentileri fazlasıyla karşılarken; sancak gövdede ise her biri kendi banyosuna sahip 2 adet kabin ve 1 bağımsız duş kabini yer almakta. Bütün bunlara ek olarak ise baş tarafta 2 adet, bağımsız girişleri bulunan mürettebat kabinleri yer alıyor.


Daha detaylı bilgi için www.gena-yacht.com

 

TEZMARIN

BENETEAU GRAN TURISMO 50

 

Gran Turismo 50

TÜRKİYE’DE İLK DEFA BOAT SHOW EURASIA’DA

Sport Cruiser kategorisinde Beneteau Power tarafında geliştirilen son nesil Gran Turismo 50, zarif profili ile teknede geçirilecek zamana heyecan katıyor. Sportif sürüş keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz serinin en büyük modeli GT 50’de ana güverte oldukça geniş. Korunaklı salonda misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Suya inen yüzme platformu ile ortaya çıkan tender garaj ise bu yeni nesil modelde geliştirilen en son teknolojik yenilik. Büyük kullanım kolaylığı sağlayan Ship kontrol sistemi ise bu modelde kullanılan diğer önemli yenilik.


Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

SETUR MARİNALARI

 

 

SETUR

Setur Marinaları 40. yılını kutladığı 2018’de tekne sahiplerine eşsiz fırsatlar sunuyor

Türkiye’nin lider zincir marina işletmesi Setur Marinaları, 2018 yılında uygulayacağı ve farklı ihtiyaçlara çözüm getiren büyük kampanyalarını belirledi. Faaliyetlerini farklı bölgelerde bulunan 11 marina işletmeciliği ile sürdüren Setur Marinaları, yeni kampanyalarında, yıllık sözleşmeli tekne sahiplerine eşsiz fırsatlar sunuyor. Yeni kampanyalarda yıllık sözleşme yapanlar, diğer Setur Marinaları’nda 30’ar gün ücretsiz, sonraki 60 güne kadar ki konaklamalarda % 50 indirimle birlikte sözleşme kapsamında ücretsiz ilave süre ve yol yardımı gibi önemli avantajlardan da yararlanacaklar.
 
Setur Marinaları’nın 2018 yılında sunacağı avantajlar;
 
Zincir - Ücretsiz Konaklama ve Bağlama Ücretinde % 50 İndirim
Herhangi bir Setur Marinası ile yıllık sözleşme yapıldığında diğer Setur Marinaları’nda 30’ar gün ücretsiz konaklama hakkı ve sonraki 60 güne kadar konaklamalarda ise % 50 indirim imkanı sunuyor.
 
Gezerken Kazan - Yenilenen Sözleşmeye İlave Süre
Setur Marinaları, zincir kampanya kapsamında % 50 indirimli konaklayan teknelere yıllık bağlama sözleşmelerini yenilemeleri durumunda 30 güne kadar ücretsiz ilave süre kazanma imkanı sunuyor.
 
Yol Yardımı - Liftte % 50 İndirim.
Yol yardımı kampanyası, bir Setur Marinası ile yıllık sözleşmesi olan teknenin seyir halinde iken diğer bir Setur Marinası’nda karaya çıkma ihtiyacı oluşması durumunda, denizde ve karada ücretsiz konaklama ile birlikte lift hizmetinden % 50 indirimli yararlanma imkânı sunuyor.
 
Sadakat – Tekne Sahibinin Zincirdeki Kıdemine Göre % 2 ile % 25 Arasında İndirim
Sadakat kampanyası, yıllık bağlama sözleşmelerinde yatçıların kıdem yıllarına göre indirimler sunuyor. Birlikte geçirilen her yıl için % 2  olarak belirlenen indirim oranı, 10 yıl üzerindeki kıdeme sahip tekne sahiplerine % 25 e veren indirim imkanı sunuyor.
 
Ortak Lift Kullanımı –  Ücretsiz Karaya Çekme Hizmeti
Ortak lift kampanyası, bir Setur Marinası ile yıllık sözleşmesi olan ve belirli sebeplerle o marinada karaya alınamayan teknelere, başka bir Setur Marinası’nda ücretsiz karada konaklama ve çekme&atma hizmeti imkanı sunuyor..
 
Satılık Tekne – Satış Öncesi 2 Kez Ücretsiz Lift ve Satış Sonrası İndirim veya Sözleşme Devri
Satılık tekneler için en konforlu marina olan Setur Marinaları, yıllık sözleşmesi olan ve teknesini satışa çıkaran yatçılara sözleşme süresi içerisinde 2 kez ücretsiz çekme&atma, satış sonrasında ise kalan sözleşme süresini diğer bir Setur Marinası’na devretme hakkı ve 30 güne kadar % 50 indirimli konaklama  imkanı sunuyor.
 
Sözleşme Dizaynı - Kişisel Takvime Uygun Sözleşme
Sözleşmeni dizayn et kampanyası, yatçılara, kişiye özel takvimle, dilediği 2 veya 3 Setur Marinası’nda avantajlı fiyatlarla yıllık sözleşme imkanı sunuyor.
 
Yeni Sıfır Tekne - Yıllık Sözleşmede % 10 İndirim ve Ücretsiz Lift
Setur Marinaları, yeni sıfır tekne alan yatçıların, yıllık bağlama sözleşmelerine % 10 indirimle birlikte, ilk çekme-atma ve 1 ay karapark hizmetinden ücretsiz faydalanma imkanı sunuyor.
 
Günlük Sözleşmeni Yıllığa Çevir - Günlük Sözleşme Bedellerini Yıllık Sözleşmeden Mahsup Etme
Tekne sahiplerinin 15 güne kadar Setur Marinaları’nda kaldıkları günleri, yıllık sözleşmeye çevirme fırsatı veriliyor. Ayrıca, günlük sözleşmelere ödenen bedeller, yıllık sözleşmeden düşülüyor.
 
Kazan Kazandır – Arkadaşına Referans Olan Kazançlı Çıkıyor.
Setur Marinaları’nda yıllık sözleşmesi olan yatçılar, teknesi Setur Marinaları dışında konaklayan arkadaşlarını, herhangi bir Setur Marinası’nda yıllık sözleşme yapmaya davet ettiğinde, kendisi ve referans olduğu arkadaşı 1 ay ücretsiz ilave süre kazanıyor.
 
Setur Marinas Hakkında
40. yılını kutlayan Setur Marinaları, Koç Topluluğu bünyesinde faaliyetlerine 1978 yılında Çeşme Altınyunus Marina ile başlamıştır. Setur Marinaları, Türkiye’nin lider, Akdeniz çanağı’nın ise en önemli zincir marina işletmelerindendir. Kalamış/Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Midilli, Çeşme, Kuşadası, Gökova Ören, Netsel Marmaris, Kaş, Finike ve Antalya olmak üzere toplam 11 lokasyonda bayrağını dalgalandıran Setur Marinaları, Türkiye’de marinacılık sektörünün gelişimini destekleyen en önemli markadır.

Bigi için: 
Ogilvy PR / Mehtap Çakıroğlu / 0530 580 74 18 / mehtap.cakiroglu@ogilvy.com
Ogilvy PR / Aynur Çetin Özden / 0549 787 06 86 / aynur.ozden@ogilvy.com
 

For Your Brochure

Broşür için Tıklayınız

 


Daha detaylı bilgi için www.seturmarinas.com/tr/

 

GENA YACHT

BAVARIA CRUISER 51

 

CRUISER 51


3, 4 veya 5 kabinli versiyonu bulunan Bavaria Cruiser 51’de 3 adet banyo bulunmakta. 2,11 m lik tavan yüksekliğiyle şık görünümünün yanı sıra ferah ve aydınlık bir salona sahip olan teknede kullanılan ve tamamen kişisel tercihlerinize göre değişiklik gösterebilen yüksek kaliteli malzemeler ile birinci sınıf tasarım Cruiser 51’de detaylara verilen önemin sağlam bir göstergesi. Teknenin üstün yelken performansı ve devasa kokpit masası sayesinde ise dış mekandan aldığınız keyfi katlayacaksınız.


Daha detaylı bilgi için www.gena-yacht.com

 

TEZMARIN

LAGOON 450F

 

Lagoon 450F

Lagoon 450 F, görücüye çıktığı günden bu yana açık ara farkla en çok tercih edilen model olmaya devam ediyor. VPLP mimarlarıyla beraber Nautica dizayn ve Lagoon iş birliğiyle tasarlanan model geçtiğimiz 6 yılda başarısından ödün vermeyen ve 600’ün üzerinde satılan Lagoon 450 F’in SporTop versiyonu da 2016 yılında katamaran severlerin beğenisine sunuldu. Salon, büyük gövde yapısı ve geniş pencereleri sayesinde 360° lik panoramik bir görünüme sahip.


Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

DENİZ YATÇILIK

ABSOLUTE NAVETTA 73

 

Absolute Navetta 73

Navetta 73, en yaratıcı tekne ödülünü kazandı!
İtalyan tekne üreticisi Absolute’un yeni amiral gemisi Navetta 73, Uluslararası Cannes Boat Show’un son gecesinde yapılan 2017 Dünya Yat Ödülleri töreninde 24 metreye kadar tekne kategorisinde en yaratıcı tekne ödülünü kazandı. Büyüleyici görünümünün yanında, Absolute’ un kampanya sloganı “Engineering of beauty” -‘‘Güzellik Mühendisliği’’, adeta kendine isim vermeyi amaçlayan benzersiz Navetta 73’ün ruhunu tanımlıyor. Modelin yaratıcı çözümleri yanında göz alıcı dizaynı da ödülü kazanmasının en önemli etkenlerinden. Bu ödül ile oldukça gurur duyduklarını belirten Patrizia Gobbi, Navetta 73’ün Absolute felsefesi ve Absolute ekibinin bağlılığını yansıttığını belirtiyor. Navetta 73 İtalya üretiminin mükemmelliğini gözler önüne seren bir tekne. Sadece dizayn anlamında değil, kullanıcılarına keyifli ve güvenli zamanlar vaat eden, çevreye saygılı, kaliteli, konforlu ve güzel bir tekne üretme kapasitesi anlamında da mükemmel bir model. Şirketin kısa zaman önce Düsseldorf Boat Show 2017’de 50 Fly modeliyle kazanmış olduğu Avrupa yılın motor yatı ödülünü göz önünde bulundurursak, böylesine prestijli bir ödülü bu kadar kısa sürede kazanmak şans işi olmasa gerek. ‘Gideceği limanı bilmeyen kişiye hiçbir rüzgârdan yarar gelmez.’ Absolute ekibinin izlediği yaklaşımı mükemmel bir şekilde özetleyen ifadedir.
Daha detaylı bilgi için www.denizyachting.com

 

TEZMARIN

BENETEAU OCEANIS SERİSİ

 

Oceanis 35.1

OCEANIS 35.1

Serinin önceki modellerine sadık kalan ve Oceanis 41.1 geleneğini sürdüren Oceanis 35.1, denizde performans ve konforu bir araya getiriyor. Kayda değer gelişmeler sunan modelde iç mekan yeniden düşünüldü, dış mekan yeniden tasarlandı. Oceanis 35.1 artık tüm versiyonları bir arada sunuyor.Finot—Conq mimarları tarafından geliştirilen “çeneli gövde” yelken seyrinde konfor ve denge sunuyor ve bu boyda bir tekne için pazara dikkat çekici bir giriş getiriyor.


Oceanis 38.1
OCEANIS 38.1

Oceanis 38.1 pratik özellikleriyle performans ve şıklığı bir araya getirerek genellikle kişiselliğin göz ardı edildiği muadil boy modellerden ayrışıyor. Seri Oceanis 38.1 ile de tekne severlere geniş seçenekler sunma arzusunu devam ettiriyor.


Oceanis 41.1


OCEANIS 41.1


Oceanis 41.1 geniş bir yelpazede sunulan kişiselleştirme seçenekleri ile denizdeki performansın akıllıca bir birleşimi. Kusursuzca dengelenmiş çeneli gövdede bu boyutlarda başka bir teknede bulamayacağınız büyüklükte bir kokpit yer alır. Yepyeni bir bakış açısıyla tasarlanan master kabin sınıfının en iyisi. Kolayca açılıp kapanabilen geniş yüzme platformu sayesinde hem tekneye giriş çıkışlar kolaylaşıyor hem de deniz ile bağlantınız kopmuyor.


Oceanis 45
OCEANIS 45

Oceanis 45‘in sert denizlere dayanıklı gövde yapısı, süratli, dengeli ve güvenli yelken seyri yapmanızı sağlıyor. Her detayı özenle tasarlanmış ve performansı ile kendine hayran bırakıyor. İki kabinden dört kabine kadar değişebilen bir yelpazede iç plan seçenekleri sunan Oceanis 45 kendi kategorisinde önemli bir fark yaratıyor. İç mekanda açık meşe ya da klasik maun seçenekleri zevkinize uygun olarak kullanılabiliyor.


Oceanis 51.1
OCEANIS 51.1

TÜRKİYE’DE İLK DEFA BOAT SHOW EURASIA’DA 7. jenerasyon Oceanis’lerin ilk modeli “Oceanis 51.1”.İlk tanıtımının 12-17 Eylül tarihlerinde Cannes fuarında gerçekleşeceği Oceanis 51.1 “Berret-Racoupeau Yacht Design” tarafından tasarlandı.


Oceanis 55.1


OCEANIS 55.1

TÜRKİYE’DE İLK DEFA BOAT SHOW EURASIA’DA Stil sahibi, gösterişli ve yüksek standartlara sahip bir tekne. Sabit kemer, direk konumu, dengeli yelken planı, 45 derece eğimli giriş merdivenleri, elektrikli yüzme platformu gibi kullanım keyfini arttıran unsurların bulunduğu Oceanis 55 modelinin yenilenen versiyonudur. Teknede yapılan bazı yenilikler;
1- Yeni harita masası
2- Master kabinde cam yerine kapalı (mobilya) wc-duş
3- Salon oturma grubunda yeni düzen, sabit koltuklar
4- Yeni mobilya seçeneği- açık meşe (brushed)
5- Yeni standart ekipmanlar : sarma direk, self tacking jib


Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

DENİZ YATÇILIK

ABSOLUTE NAVETTA 58

 

Absolute Navetta 58

Yeni “Navetta 58”, genel trawler anlayışına yeni bir soluk getirmek üzere yaratıldı. Sıradan trawlerlarda görülen; teknik, yapısal, fonksiyonel ve stilistik özelliklerin dışında farklı bileşenlerin bir araya gelmesiyle modern bir trawler oluşturuldu. Geleneksel trawler alt yapısı üzerine inşa edilen modern tasarım, geleneksel bir teknenin güvertesinde yaşamak ve onunla seyretmek isteyenlere aynı zamanda modern çözümleri ile çağa uygun, konforlu bir trawler imkanı sundu. Absolute, piyasadaki bu boşluğu yakaladı. Yüksek standartlar, konfor ve yaşanabilirlik, inovatif teknolojilerin kullanımıyla geniş kapsamlı navigasyon ve aynı zamanda modern bir zarafet ve lüksü aynı anda ifade edebilecek bir “navetta”ya ihtiyaç vardı. “Absolute Navetta 58” bu şekilde hayata geldi. Absolute, bu tekne sayesinde, artık tüm denizcilerin isteklerine cevap vermeye hazır. Bir master, bir VIP bir de misafir olmak üzere toplamda 3 adet kabini bulunan teknenin her kabine özel banyo ve tuvaletinin olması önemli özelliklerindendir. Ayrıca platform dan özel kapısı ile girilen 2 kişilik kaptan kamarası, personele verilen özenin bir göstergesi. Geleneksel trawler dizaynına böylesine modern bir anlayış getiren Navetta 58, aynı zamanda mekanları ve heybetli görünüşü ile akıllardan silinmeyecek bir model…
Daha detaylı bilgi için www.denizyachting.com

 

GENA YACHT

BAVARIA MOTOR YACHT SERİSİ

 

S 30

BAVARIA S30

1 kabin ve 1 tuvaletiyle 9 metrelik bir tekneye çok şey sığdırabilmeyi başaran BAVARIA S 30’un ağırlığı 4.800 kg. Sürüş keyfini en üst sevbjiyede hissedeceğiniz teknenin maksimum hızı 35 kts.


S 36
BAVARIA S36

Open Hard Top (HT) ve Coupé modelleri bulunan BAVARIA S 36’nın bir başta bir de kıçta olmak üzere 2 kabini ve 1 banyosu bulunuyor. Havuzluk kısmında bulunan oturma alanını basit bir müdahele ile kocaman bir güneşlenme alanına çevirebildiğiniz teknenin kabinlerdeki minimum tavan yüksekliği 1.90 m.


S 40
BAVARIA S40


2 kabin ve 1 banyo düzeni ile sunulan BAVARIA S 40’ta devasa bir yüzme platformu bulunuyor. Aydınlık ve çok geniş iç mekanıyla da oldukça konforlu bir tekne olan S 40 ‘ın Open, Hard Top ve Coupe modelleri bulunuyor.


S 45
BAVARIA S45

2 kabin veya 3 kabin seçenekleri bulunan BAVARIA S 45’in Sport, Hard Top ve Coupe olmak üzere üç farklı modeli sunuluyor. Sınıfındaki en büyüklerden olan yüzme platformunun opsiyonel olarak alçaltılabilen versiyonu da bulunmakta.


R 40
BAVARIA R40

Fly ve Coupe modelleri bulunan Bavaria R40’ta 2 kabin ve 2 banyo bulunuyor. Fiberglass gövdeye, ve hidrodinamiği maksimum verimliliğe çıkaran kendine özgü su hattı kesimine sahip teknede lüks bir mutfak ve geniş bir salon da mevcut. Standart olarak 2 x Volvo Penta D6-300 EVC motorlara sahip olan R40’ta 2 x 370 HP motor seçeneği de sunuluyor. Yakıt kapasitesi 900 l, su kapasitesi 348 l.


E 40


BAVARIA E34

Fly ve Sedan modelleri bulunan Bavaria E serisinin yeni ve küçük üyesi E 34 iki kabin ve 2 banyo düzeniyle sunuluyor. Kullanım kolaylığıyla fark yaratan teknenin standart motoru Volvo Penta D2-60 ancak D3-110 ve D3-220 opsiyonları da bulunuyor.


R 40
BAVARIA E40

Fly ve Sedan modelleri bulunan Bavaria E40’ın bir başta bir de kıçta olmak üzere iki kamarası ve iki banyosu bulunuyor. Teknenin üç kabinli versiyonu da mevcut. Gövde malzemesi fiberglass olan teknenin 360 derecelik görüntü imkanı sağlayan geniş bir salon, mutfak ve kokpit alanı bulunuyor. Deniz mili başına 0,7 l mazot.otorlara sahip olan R40’ta 2 x 370 HP motor seçeneği de sunuluyor. Yakıt kapasitesi 900 l, su kapasitesi 348 l.


Daha detaylı bilgi için www.gena-yacht.com

 

TEZMARIN

BENETEAU GRAN TURISMO 40

 

Gran Turismo 40

Nuvolari & Lenard tarafından tasarlanan Gran Turismo 40, sürüş keyfi kadar gözede hitap ediyor. Mükemmel iç mekan tasarımına sahip modelin kokpitinde 11 kişiye kadar oturma alanı mevcut. Air Step® gövde yapısı ise keyifli ve harika bir seyir keyfi yaşamanızı sağlıyor. Su yüzeyinin altına inebilen 1.30 m uzunluğunda ki yüzme platformu denizde geçirilen zamanlarda ekstra bir alan yaratıyor.


Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

GENA YACHT

BAVARIA NAUTITECH OPEN 40

 

OPEN 40


3 kabin/2 banyo veya 4 kabin/2 banyo güverte planlarıyla tercih edilebilen Bavaria Nautitech Open 40 yelken performansı ve sınıfındaki en geniş dış yaşam alanıyla fark yaratıyor.


Daha detaylı bilgi için www.gena-yacht.com

 

TEZMARIN

BENETEAU SENSE 57

 

Sense 57

Sense serisinin cesur konseptli okyanu steknesi yeni Sense 57 yepyeni bir çizgiye sahip. Uzun seyirler ve keyifli günlük gezintiler için her türlü denizde yaşamı kolaylaştıracak detaylar özenle düşünülmüş. Yarı rijit bimini, açılır hidrolik platform, sabit dümenci oturakları altına yerleştirilmiş lavabo ve ızgara, havuzlukta keyifli ve konforlu vakit geçirmek için birebir. İç mekanda kullanılan açık renk mobilyaya alternatif olarak armut ağacı mobilya ise zevkinize göre yeniden şekillendirilebilir.


Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

SIRENA MARINE

SIRENA 56

 

Sirena 56

Uzunluğu 18,68 metre olan Sirena 56, kardeş modelinin izini sürüyor. Üretim teknolojisi yatın ağırlığını azaltırken, kalite ve dayanıklılığını kanıtlıyor. Hafif ve fakat güçlü bir tekne gövdesi için teknenin üretim aşamasında karbon hibrid parçalar tercih edildi. Teknedeki bölmeler PVC sandviçten yapıldı ve bu süreçte laminasyon tekniği kullanıldı. Standart 650 hp gücündeki CAT motorlar ile Sirena 56’nın hızı 29,4 knot’a ulaşabiliyor. Ekonomik seyirde ilerlediğinde 850 deniz milini rahatlıkla katedebiliyor. Sirena 56 da iki farklı iç yerleşim seçeneğiyle sunulurken, daha güçlü motor konfigürasyonu da ayarlanabiliyor. 2016 sonbahar aylarında sektörde ismini duyuran Sirena Yachts, ilk günden bu yana gerek denizcilerin gerekse medyanın yakın merceği altında olmayı sürdürüyor. Bu yatların kişiye özel kılınabilen yerleşimi, eşsiz konforu, etkili duruşu ve deniz tutuşu dünyanın farklı yerindeki denizseverlere hitap ediyor. Devrim niteliğindeki tasarımlarıyla Sirena 64 ve 56, çok kısa sürede dünya genelinde en beğenilen yatlar olmaya aday.
Daha detaylı bilgi için www.sirenamarine.com.tr

 

TEZMARIN

BENETEAU MONTE CARLO 5

 

Monte Carlo 5

Monte Carlo 5 performans artıran yenilikçi omurgası ve denge-hız-güven üçlüsünü ifade eden farklı tasarımıyla kendi tarzını ortaya koyuyor. Sunduğu geniş yaşam alanı ile teknenin en keyifli bölümlerinden biri olan flybridge’te konforlu dümenci koltuğunun yanında iki kişilik güneşlenme minderi bulunurken, salonda U şeklinde oturma grubu ve barbeküsü olan küçük bir mutfak yer alıyor.


Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

GENA YACHT

BAVARIA CRUISER 41

 

CRUISER 57


2 ve 3 kabinli versiyonu bulunan Cruiser 41 modeli 1 veya 2 banyolu olarak yapılandırılabiliyor. Standart motoro 40 HP Volvo Penta olan tekne, tüm aileye konforlu bir tatil yaşatacak alanlara sahip.


Daha detaylı bilgi için www.gena-yacht.com

 

AQUA MOTOR

AXOPAR 24 - AXOPAR 28

 

Axopar 24 - Axopar 28

Axopar 24; 2016 yılı “Vene Bat Open Motorboat of the Show” ödülü sahibi tekne. 7 metre sınıfında heyecan verici bir günlük kullanım teknesi, Axopar çift basamaklı gövde teknolojisindeki ustalığını bu teknede de fazlasıyla konuşturmuş. Daha düşük güçteki motorlarla inanılmaz performans ve yakıt ekonomisi. Basamaklı gövde yapısından dolayı zıplamayan stabil ve konforlu sürüşü ve Bowrider kısmında rahat seyahat etme imkanı. Kokpitte beş kişilik oturma alanı. Korunaklı ve işlevsel kaptan köşkü. Kaptan köşkü önünde sancak ve iskelede 2 kişinin uzanarak yatabileceği kapalı uzanma alanları. Kıç tarafta usturmaça depolamak için alanlar. Geniş opsiyonel seçenekler, örneğin; tuvalet, buzdolabı, güneşlenme alanına dönüşebilen ön oturma alanı, su sporları için çeki direği, kokpiti kapatabilen kanvas kanopy ve müzik sistemi eklenebilir.

Axopar 28; İlk kez 2014 Nisan ayında lansmanı yapılan bu mühendislik harikası teknenin, günümüze kadar dünyanın çeşitli yerlerinde yaklaşık 500 adet satışı gerçekleşti. Şirket üretime başlanıldığı ilk aylarda birçok İskandinav tekne markası arasından İsveç Kralı’nın Axopar 28 OC modelini tercih ettiğini duyurdu. Axopar 28 bu performansı ile AXOPAR firmasına yılın en hızlı büyüyen tekne markası ünvanını kazandırmıştır. Axopar 28, 2015 yılında “En İyi Uluslararası Tekne”, 2016 yılında “Avrupa’nın En İyi Motorlu Teknesi Powerboat”, “Motorboat Ödülü” ve “Arets Motorbat” ödüllerini aldı. 2018 yılı için Axopar 28 modellerinin DNA’sını değiştirmeden yeniden dizayn edilmiş, hatları çok daha sportif hale gelmiş, gövde uzunluğu 13cm uzatılmış, ve yeni çok daha katı CE sertifikasyonuna göre üretilmiş ve Open arka kabinsiz modeller dışındaki bütün modelleri Category B olarak sertifikalandırılmıştır.
Daha detaylı bilgi için www.aqua-motor.com

 

DENİZ YATÇILIK

BOSTON WHALER 380 OUTRAGE

 

Boston Whaler 380 Outrage

Yeni Boston Whaler 380 Outrage bir dizi farklı tecrübeyi zirvede yaşatmak için geliyor. İster açık deniz balıkçılığı, ister eğlence teknesi, ister büyük tekneler için tender olarak kullanılsın tüm ihtişamıyla her türlü ihtiyacınızı tek başına karşılayacak. Geniş burun kısmında ferah oturma alanları, geniş depolama alanları, kokpitte ise tekne arkasına bakan koltuklar, opsiyonel çıkarılabilir masa ve opsiyonel mutfak aile ve misafirler için keyifli ve kullanışlı bir ortam sunmaktadır. Boston Whaler’ ın üstün gövde tasarımı ve 3 adet Mercury Verado motorlarının muhteşem uyumu sayesinde maksimum verim ve güvenlik ile sarsıntısız sürüş keyfini bir arada sunar.
Daha detaylı bilgi için www.denizyachting.com

 

TOP LEISURE

JEANNEAU 54

 

Jeanneau 54

Jeanneau 54 her yönüyle stilinize uyarlanmış yepyeni bir tasarım. Kendi sınıfında tek.VIP iç yerleşiminden, geniş yaşam alanına, yeni kıç terasından servis botunun kullanılmasına kadar tüm ayrıntılar hiçbir teknede bu kadar detaylı düşünülmemişti.Her detay ve fonksiyon tekne hayatını güzelleştirmek, daha konforlu hale getirmek ve eşsiz bir yelken seyri sağlamak üzere tasarlandı.Jeanneau 54, çeneli gövde, zarif güverte profiliyle denizci ve modası hiç geçmeyecek tasarımların yaratıcısı Philippe Briand ile her ergonomik detaya ve tekneye süper yat hissi veren son teknoloji malzeme seçimine gösterdiği titiz yaklaşım ile Andrew Winch’in ortak çalışmasıyla doğdu.Daha detaylı bilgi için www.topleisure.net

 

GENA YACHT

BAVARIA CRUISER 46

 

CRUISER 46


3 ve 4 kabin seçenekleri bulunan Bavaria Cruiser 46 aynı zamanda sınıfında 3 banyolu bir güverte planı sunan tek tekne. Oldukça geniş salon ve kabinlere sahip olan tekne, standart olarak Volvo Penta 55 HP motor ve 108 m2 yelken alanına sahip.


Daha detaylı bilgi için www.gena-yacht.com

 

TEZMARIN

BENETEAU MONTE CARLO 6

 

Monte Carlo 6

Monte Carlo 6, premium çizisi ile dünya çapında en zorlu talepleri karşılamayı başarmış niş bir tekne. Londra’da düzenlenen Motor Boat Awards 2016 ödüllerinde "Flybridge 60 feet altı" kategorisinde seçilmiş MC 6, kendi tarzı, cömert aksesuar seçimi ve üst kalite yapı malzemeleriyle yenidünyanın kapılarını aralıyor. Monte Carlo 6, süperyat tarzını daha küçük boylara taşımak hedefinin vücut bulmuş hali. Serinin en ‘büyük ve süper’i olan Monte Carlo 6, teknenin tüm enini kaplayan ana kamarası, baş taraftaki geniş VIP kamarası ve çift kişilik bir misafir kamarasıyla konuklarını ağırlıyor. Karbon T-top ile korunan flybridge ve geniş güneşlenme platformunun yanı sıra 10 kişilik salonunda da ferah bir atmosfer yaratılmış ve hem dışarıda hem içeride sunduğu cömert yaşam alanlarıyla göz dolduruyor


Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

DENİZ YATÇILIK

GALEON 500 FLY

 

Galeon 500

Galeon serisine kattığı yeni özellikler ile dikkat çeken Galeon 500 FLY modelinin lansmanı 2015 yılında Cannes’da yapıldı. Yepyeni bir gövdede üretilen 500 FLY 3 farklı güvertesinde de geniş iç alanlar sunuyor. Geniş gövde camları ile ana güverte ve alt güverte yolculara aydınlık ve davetkâr bir atmosfer vaat ediyor. 3 farklı havuzluk seçeneği ile 500 Fly oldukça esnek ve kişiselleştirilebilir bir gövde yapısına sahip. Geniş bir garaj üzerinde güneşlenme alanı, L şeklinde bir koltuk ve kaptan kabini veya dönebilen koltuk ve kompakt garaj seçeneklerinden biri tercih edilebiliyor. Teknenin en önemli özelliği 3 seçenekte de standart olarak mevcut. Tekne sancak ve iskele duvarları açılarak tekne genişliğini 6 metreye çıkarılabiliyor. Bu geniş havuzluğa ancak 80 feet teknelerde rastlamak mümkün, 50 feet bir teknenin böyle bir mekân sunması dünya yatçılık sektörü için büyük bir inovasyon olarak nitelendiriliyor.
Daha detaylı bilgi için www.denizyachting.com

 

TEZMARIN

BENETEAU BARRACUDA SERISI

 

Barracuda 6 - 8

BARRACUDA 6
Barracuda 6, sadece 6.50 m boyu ile serideki diğer modeller gibi güçlü özelliklere sahip. Çevik ve sağlam bir tasarıma sahip Barracuda 6 her tür kullanım amacına uyum sağlayacak şekilde optimize edildi ve çok geniş opsiyon seçenekleri sunuyor. Serinin en küçük modelinde balıkçılık, kıyı seyirleri ve sportif aktiviteler tam anlamıyla doyumsuz oluyor. Büyük kokpitte, balık tutma istasyonuyla birlikte canlı livar ve güvertesindeyse teknenin iki tarafından da rahatlıkla erişilebilen ikinci bir balık tutma istasyonu bulunmakta.

BARRACUDA 8
Gövde altındaki hava akışını arttırarak Air Step®2 teknolojisi sayesinde performansı, güvenliği ve konforu yüksek seviyelere çıkartan Barracuda 8, denize oldukça yatkın sportif bir balıkçılık teknesi. İsteğe bağlı olarak flybridgeli veya flybridgesiz olarak seçilebiliyor. Ayrıca üç kapılı versiyonunda kokpit ve dümen mahalli arasında geçiş oldukça kolay. Güvenli olduğu kadar, geniş hacimli ve davetkar. Hem balıkçı hem maceracı model, ekipmanları ve eşyaları farklı konumlandırılabilme seçeneği ile teknenizi kişiselleştirme olanağı sunuyor.


Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

SIRENA MARINE

SIRENA 64

 

Sirena 64

Dünya prömiyerini 2017 Boot Dusseldorf’ta gerçekleştiren Sirena 64, serinin 20,74 metre boyundaki ilk modeli. Yatın dış tasarımı ve mühendisliğinden sorumlu German Frers, 64’ün tasarımının kişiye özel kılınabilirliğinin ve konforunun altını çiziyor: “Motoryatın üç farklı yerleşimi de manzaraya tam hakimiyet sağlayan gövde camları ile bol miktarda doğal ışık ve yanı sıra cömert bir hacim sunuyor.” Sonuç, yüksek hızlarda planing özelliğini koruyan, etkili bir gövde yapısı. Ekonomik yakıt tüketimiyle (muadillerine kıyasla 12-16 knot’ta ilerlediğinde %20 daha iyi) denizseverlerin beğenisini kazanan Sirena 64, sahip olduğu stabilizörler sayesinde seyir halinde veya demirliyken konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Sirena Marine’in otomotiv sektöründeki deneyimi de yeni motoryatın vinilester infüzyon yöntemiyle üretim sürecini açıklıyor. Bu teknik sayesinde tekne gövdesi osmoza karşı dayanıklılık sergilerken, uzun ömürlü olma garantisi veriyor. Sirena 64, standardındaki 850’şer hp gücündeki CAT motorlarla (daha güçlü motorlar da opsiyonlar dahilinde) hızını 27 knot’a kadar ulaştırabiliyor. 10 knot’lık seyir hızında yatın menzili 1000 mil civarında ve saatte tükettiği yakıt miktarı da 48 litre.
Daha detaylı bilgi için www.sirenamarine.com.tr

 

TOP LEISURE

SUN ODYSSEY 349

 

Sun Odyssey 349

Yeni Sun Odyssey 349, kusursuz çizgileri, cömert iç alanları ve davetkar kokpiti ile Jeanneau ürün portföyündeki yerini aldı. Sun Odyssey serisinin karakteristiklerine bağlı kalarak, performans, konfor ve emniyetin mükemmel kombinasyonunu sizlere sunacaktır. İster kokpit ister dümen mahallinde olsun, demirdeyken ya da seyirdeyken, bu denize elverişli ve kolay kumanda edilen yelkenlinin tüm rahatlıklarının tadını çıkartacaksınız. Günlük rutinlikten kurtulup ailece seyre çıkmanın eşsiz keyfini yaşayabileceğiniz bir tekne. İki ya da üç kabin seçenekleri, ferah salonu ve oldukça işlevsel mutfağı ile Sun Odyssey 349, oldukça iyi düşünülerek tasarlandığını gözler önüne seriyor. Yüksek kalitedeki ahşap işçiliği inanılmaz derecede aydınlık iç alanları daha da çarpıcı hale getiriyor. Marc Lombard kaleminden çıkan Sun Odyssey 349, Sun Odyssey serisindeki diğer teknelerde olduğu gibi çeneli gövde yapısına sahiptir. Çeneli gövde tekne stabilitesini ve emniyetini arttıran bir faktördür. Teknenin daha iyi performans göstermesini sağlar. Çocuklarınız ve ailenizle emniyet içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz harika bir tekne modeli. Ayrıca yine çift dümen tasarımı sizlerin teknenin bayılmasına göre rüzgar altı ve rüzgar üstünde pozisyon belirlemeniz ve görüş açınızı rahatlıkla sağlamanız bakımından oldukça kolaylık sağlayan diğer bir özelliktir. Artık Sun Odyssey 349 ile sunulan elektronik paket opsiyonları Raymarine’dir. 
Daha detaylı bilgi için www.topleisure.net

 

DENİZ YATÇILIK

ABSOLUTE NAVETTA 52 - 52 FLY

 

Absolute Navetta 52

ABSOLUTE 52 FLY

Her tekne sahibinin en büyük arzusu, evde yaşadığı konforun aynısını denizde de yaşayabilmektir. Absolute 52 FLY bu arzunuzu eşsiz bir deneyim sunarak yerine getiriyor. Absolute 52 FLY geniş alanlarıyla; konforunuz, göz zevkiniz ve sevdikleriniz için tasarlandı. 16 metrelik uzunluğu, lüksü ve dizaynı denizle birleştirirken; kendini, onu çevreleyen alanın en önemli parçası yapıyor. Ana güverteden önce kesinlikle fly bridge’i ziyaret etmelisiniz; görülmeye değer olduğunu anlayacaksınız. Geniş bir oturma alanı, masa, mobilyalar, koltuklar, sekiz kişiye kadar rahat ve hoşça vakit geçirebileceğiniz salonu sayesinde, Absolute 52 FLY’da dostlarınızla birlikte son derece konforlu ve harika vakitler geçirebilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olan her şey elinizin altında. Güverteye girişte, büyük bir buz dolabı, fiberglas ocak, mikrodalga fırın ve opsiyonel olarak ekleyebileceğiniz bulaşık makinesi ile mükkemmel bir yemek ve açık alan birleşiminin sizi karşılamasıyla büyülenecek, stratejik bir şekilde konumlandırılmış odalar, salon ve havuzluğun ahengine kapılacaksınız.
ABSOLUTE 52

Denizcilerin en büyük hayali ev konforundan ödün vermeyen uzun seyirler, ufka yakın yolculuklar artık mümkün. Navetta 52 geniş alanları, efektif ve pratik kullanımı ve saf detayları ile beklentileri karşılıyor. 29 ve 30 Ağustos 2015 tarihlerinde Varazze’de dünya prömiyeri yapılmış olan bu model, ilk bakışta mümkün olan en iyi tasarımın yaratıldığını farkettiriyor. Tekne tam genişliği iç kabinlerde kullanılarak ferah kabinler yaratılmış. Tekne üst güvertesindeki konforlu oturma grubu, yemek masası ve barbekü misafirlerine açık havada ev rahatlığının en güzel örneklerini sunuyor. Üst güverte opsiyonel olarak hard top tavan ile kapatılabiliyor.
Daha detaylı bilgi için www.denizyachting.com

 

TURMARIN

DUFOUR 520 GRAND LARGE

 

Dufour 520

Son derece başarılı Dufour 500 Grand Large dan esinlenen yeni teknede en büyük yenilik, muhteşem keyif alanı olan kokpitteki barbekü ve lavabo sistemi oturma alanı altına gizlendi. Seyirde mükemmel konfor ve güvenli navigasyona izin veren dümen arkası oturma grubu, istenirse vardevela üzerine açılan yaslanma aparatları ile daha konforlu hale getirildi. Yeni tasarım ahşap kokpit masası paslanmaz çelik ayakları daha geniş ve fonksiyonel. 30 litre hacmindeki buzdolabı bu masa içinde gizli. Komple kapanan arka yüzme platformu çift basamaklı yapısı ile hayranlık uyandırıyor. Dümenler yeni ergonomik ve şık tasarıma sahip pedestaller ile donatıldı. Kasara üzerinde yeni el tutamakları paslanmaz üzerine carbon kumaş kaplama ile cok daha elegan. Dufour Yachts da en önemli aydınlatma ve ferahlık havasını katan kasara üstü büyük salon camına ilave olarak, master kabin üzerinde de benzer bir aydınlık camı ilave edildi. İç mekanda yeni döşeme kumaşları ve perdeleri ile daha elagan bir yapıya ulaşan Dufour 520 Grand Large , yeni farş tahtaları ile bütünleşen sıcacık bir salona sahip. Salon masası elektrik ile hareketli ve ekseninde dönebilen harika bir kullanım özelliğine sahip. Mutfak ve salon fonksiyonlarının birbirinden ayrıldığı benzersiz iç tasarım , yumuşak dokunma hissine sahip iç yan paneller ve yeni farş tahtaları ile çok daha elegan bir hava yaratıyor. Sınıfındaki en geniş ve aydınlık kabinlere imza atan Dufour 520 Grand Large modelinde iskele kabin tek kişilik iki ayrı yatakla da alınabiliyor. İstenirse double yatak haline getirilebiliyor. Tüm kabinlerde dolap içleri LED aydınlatma ve yatak baş ucunda 200-12V ve USB prizler donantılmış.
Seyirde üstün performansı ve demirde mükemmel konforu sunan yeni Dufour 520 Grand Large Cannes fuarından sonra Türkiye de.
Daha detaylı bilgi için www.turmarin.com.tr

 

SUNSEEKER

MANHATTAN 52

 

Sunseeker Manhattan 52

2016 yılında dünya lansmanı yapıldığından bu yana Sunseeker markasının en kısa sürede en çok sipariş alan modeli olmayı başarmış Manhattan 52, 2018 Şubat ayında Tuzla Boat Show’da meraklılarıyla buluşacak. Serisinin en küçüğü olmasına rağmen Manhattan 52’nin bu kadar büyük gözükmesinin nedeni gerçekten de büyük olması. 52 adı size yanıltmasın, tekne baş bodoslamadan kıça kadar 56ft uzunluğunda, genişliği ise 16 ft’in biraz altında. Tekneye adım atar atmaz kullanışlı ve geniş yaşam alanlarıyla ön plana çıkan bu model yalnızca fiziki boyutlarıyla değil, bununla birlikte büyük teknelere özgü özellikleriyle de dikkat çekiyor. Hidrolik yüzme platformları bu boy teknelerde yeni değil, ancak süperyat stili mini beach club; geriye dönük oturma grubu, bolca doğal ışık alan katlanır lavabolu barı ve katlanır duşuyla bu alanı çok farklı kılıyor. Ayrıca buradan son derece konforlu ve bolca doğal ışık alan, iyi boyutlu bir yatağı, çamaşır makinesi ve ayrı bir tuvalet ve duş kabini bulunan mürettebat kamarasına geçiliyor.Aşağıda vasatta tüm ene oturan master kamara, başta VIP kamara ve sancak tarafta iki yataklı misafir kamarası yer alıyor. 725 veya 900hp Volvo Penta makineyle donatılan Manhattan 52 maksimum 33 knot hıza ulaşabiliyor.
Daha detaylı bilgi için www.sunseekerturkey.com

 

TOP LEISURE

JEANNEAU 51

 

Jeanneau 51

Yepyeni gerçek bir Jeanneau Yacht Sizi diğerlerinden ayıran bir yaşam sanatı... Jeanneau 51 yeni ufuklar açıyor. Unutulmaz seyirler için Jeanneau Yachts artık 50 feet’ten başlıyor. Üstün yelken performansı yanında sunduğu konforun tadını çıkartacaksınız. Güvertesine adım atın ve sizi güzelliklere götürmesine izin verin. 50 FEET’TEN BAŞLAYAN GERÇEK BİR JEANNEAU YACTHS! Geçen sene lanse edilen ve çok beğeni toplayan Jeanneau 54 tarzında üretildi. Aynı yenilikçi kıç teras ve kokpitte rahat oturma alanlarına sahip. Konfor ve performans bir arada. Jeanneau 51 yeni ufuklar açıyor. Unutulmaz seyirler için Jeanneau Yachts artık 50 feet’ten başlıyor. Jeanneau 51, Jeanneau Yachts modellerinin çok başarılı olmasını sağlayan tüm son yenilikleri içinde barındırmakta. Benzersiz son dokunuşlar, yaşam alanları, eşsiz yaşam kalitesi ve maksimum kullanım kolaylığı Yat mimarı Phillippe Briand ve tasarımcı Andrew Winch’in ortak tasarımı olan Jeanneau 54’ten ilham alındı. Mükemmel yelken deneyimi ve teknede lüks yaşamı bir araya getirmek için yaşam alanları dikkatlice belirlendi, detaylar ve malzemeler titizlikle seçildi.
Daha detaylı bilgi için www.topleisure.net

 

TEZMARIN

BENETEAU SWIFT TRAWLER SERİSİ

 

Swift Trswler 30

SWIFT TRAWLER 30

Uzun mesafe gezi ailesinin en son üyesi Swift Trawler 30, stil ve denize elverişlilik arasında mükemmel bir dengeye sahip. Çağdaş, şık ve koruyucu hatları onu diğer teknelerden ayırıyor. Salondan flybridge’e, kokpitten mutfağa kadar ferah ve konforlu yaşam alanları sunuyor. Bu teknede yaşamak şaşırtıcı derecede rahat!


Swift Trawler 35

SWIFT TRAWLER 35

TÜRKİYE’DE İLK DEFA BOAT SHOW EURASIA’DA MotorBoat&Yachting dergisi ödülleri: " 2018 Yılının En İyi Motoryatı" finalisti.
Swift Trawler 35, uzun seyirlerde güvende hissettiren güçlü bir tasarıma sahip. Bu yeni teknede iç mekanlar şık, modern ve pratik. Swift Trawler 35, Cummins 425 HP motorla kolay ve hızlı manevra sağlıyor. Tekne profiline uyumlu Flybridge, 360° deniz manzaralı. Owner kabin ve ranzalı kabinden bağımsız tam donanımlı bir banyo bulunuyor.Swift Trawler 44
SWIFT TRAWLER 44

Dalgaları yarıp geçerek tüm hızıyla devam eden Swift Trawler 44, her hızda kusursuz istikrar sağlarken seyir halinde müthiş bir haz veriyor. Onun zarafeti, klasik tarzı ve harika modern yapısı, yaşam alanlarındaki her bir detaya yansımış. Geniş depolama alanları, konforlu kabinler, kurulacak keyifli sofralar için kullanışlı bir mutfak onu diğer trawlerlardan ayırıyor. Oldukça geniş flybridge alanı ve mutfak ise teknedeki yaşam alanlarının sayısını arttırıyor.


Swift Trawler
SWIFT TRAWLER 55

Yenilenen dış silueti ile balıkçı teknelerinin en iyisi, Swift Trawler 50’nin iç mekanı geniş ve oldukça aydınlık. Romantik kaçamaklar ve aile kaçamakları için onun akıllıca tasarımının cazibesine kapılacaksınız.
Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

AQUA MOTOR

AXOPAR 37 SUN TOP / SPORT CABIN

 

Axopar 37

AXOPAR 37 SUN TOP
Axopar markası 37 modeli ile 2017 yılı prestijli “Motorboat” ödülünü almıştır. Axopar 37’nin Sun Top modeli uzatılmış tavanı ile sizi güneş ve yağmurdan korur ve açılır kanvas tavanı sayesinde istendiğinde kokpite daha fazla güneş ışığı girmesini sağlar. Başka teknelerden çok farklı. Tekne deneyiminizi yeniden tanımlayacak kusursuz bir tekne. Çift basamaklı gövde teknolojisini çok iyi kullanabilen bir mühendislik ürünü. Su ile sürtünmeyi en aza indiren gövde yapısı sayesinde yakıt sarfiyatını en aza indirir. Değişik deniz şartlarında stabil ve konforlu sürüş sağlar. Teknenin manevra kabiliyeti şaşırtıcıdır. Vinilester gövde materyali tekneyi daha sağlam ve güvenli hale getirir. Tekne bu özel yapısı sayesinde su hattı boyunun tamamını suda tutarak daha büyük bir tekne gibi hareket eder ve denizciliğini arttırır. Axopar 37 geniş görüş açısı sayesinde sınıfının en iyi idare pozisyonuna sahiptir. Kaptan teknenin her yerine hakimdir. Teknedeki görüş açısı sayesinde yolcularda kapalı teknelerin yarattığı problemler görülmez ve konforlu seyahat etme imkanı bulurlar. Axopar 37’nin geniş yapısı ve Axopar’a özgü teknenin tamamını dönen üst güvertesi sayesinde teknenin her tarafına ulaşabileceğiniz rahat kullanımı vardır.

AXOPAR 37 SPORT CABIN
Axopar markası 37 modeli ile 2017 yılı prestijli “Motorboat” ödülünü almıştır. Axopar 37’nin Sport Cabin modeli tamamen kapanabilen kabin iki büyük sürgülü kapısı sayesinde sancak ve iskeleye kolay çıkış sağlar, teknede iki kişilik ön kamara mevcuttur. Kabinin tamamını çeviren sertleştirilmiş açık yeşil cam. 2017 senesi için yeni olan bu model Cabin model tekne özelliklerini opsiyonel sportif görünümlü ön cam ile sunar. Bu modelde iç mekanda Nirox malzeme koltuk döşemeleri, elektrikli açılır kapanır tavan ve su altı ışıkları standarttır. Başka teknelerden çok farklı. Tekne deneyiminizi yeniden tanımlayacak kusursuz bir tekne. Çift basamaklı gövde teknolojisini çok iyi kullanabilen bir mühendislik ürünü. Su ile sürtünmeyi en aza indiren gövde yapısı sayesinde yakıt sarfiyatını en aza indirir. Değişik deniz şartlarında stabil ve konforlu sürüş sağlar. Teknenin manevra kabiliyeti şaşırtıcıdır. Vinilester gövde materyali tekneyi daha sağlam ve güvenli hale getirir. Tekne bu özel yapısı sayesinde su hattı boyunun tamamını suda tutarak daha büyük bir tekne gibi hareket eder ve denizciliğini arttırır. Axopar 37 geniş görüş açısı sayesinde sınıfının en iyi idare pozisyonuna sahiptir. Kaptan teknenin her yerine hakimdir. Teknedeki görüş açısı sayesinde yolcularda kapalı teknelerin yarattığı problemler görülmez ve konforlu seyahat etme imkanı bulurlar.
Daha detaylı bilgi için www.aqua-motor.com

 

GENA YACHT

BAVARIA CRUISER 37

 

CRUİSER 37


2 veya 3 kabinli seçeneklerle sunulan Cruiser 37 sınıfındaki en geniş kullanım alanlarına sahip olan modellerden biri. 11,30 m boy ve 3,67 m genişliğe sahip olan teknenin standart motoru ise Volvo Penta D1-30.


Daha detaylı bilgi için www.gena-yacht.com

 

TEZMARIN

BENETEAU FLYER SERISI

 

Flyer 7 - 8

FLYER 7.7 SUNDECK
10 kişiye kadar taşıma kapasitesi olan Flyer 7.7 SUNdeck etkileyici bir konfor sunuyor. Yeni nesil AirStep gövde teknolojisine sahip olan bu gündüz teknesi oldukça denizci ve seyirlerinizi uzatmanıza yarayacak büyük bir kabine sahip. Hem zarif hem de sportif, Flyer 7.7 SUNdeck yan tutamakları ve özel ön cam tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Güverte planı sayesinde yaşam alanları optimum seviyede: yaklaşık 4 m2’lik bir kabine sahip. Kabinde bulunan modüler bir tasarıma sahip salonda iki adet geniş koltuk bulunuyor ve yatağa dönüşüyor. İncecik, V-şekilli burnu ve neredeyse dik olan gövdesi suyu çok güzel yansıtıyor.

FLYER 8.8 SUNDECK
Flyer 8.8 SUNdeck denizde muhteşem performansı ve sıra dışı konforu, ileri teknolojiyle harmanlıyor. Air Step® gövde üzerine inşa edilen tekne 500 HP motor gücü ve 11 kişi taşıma kapasitesine sahip. Flyer 8.8 SUNdeck sürüş hissinde yaşattığı güvenlik ve rahatlama ile mükemmelliğin standartlarını yeniden belirliyor.


Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

DENİZ YATÇILIK

SEARAY SERIES (210 - 250 - 270)

 

Searay

Sea Ray 210 Spx

Sea Ray 21 SPX saf adrenalinin vücut bulmuş hali olarak karşımızda. Sportif görünümü, 200 beygirlik Mercury motoru ve birçok farklı oturma seçenekleriyle 21 SPX, sarsıntısız ve manevra kabiliyeti yüksek performansıyla denizde muhteşem zaman geçirmenizi garantiliyor. Zekice düşünülmüş farklı opsiyon paketleri sayesinde ister balık tutmak, ister su sporu yapmak, isterseniz gezmek; her bir aktiviteyi birer zevke dönüştüren 21 SPX ile yola çıkmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sea Ray 250 Sun Sport

250 Sun Sport şık görünümü, kompakt ve pratik kullanımıyla herkesin hayalindeki günlük gezinti teknesi olmaya aday.250 Sun Sport, görünümü gibi güzel ve memnun edici performans sunan bir model. Sea Ray’in bir bakışta ayırt edilen kıvrımlı gövde yapısı yalnızca modelin görünümünü değil seyrini de mükemmelleştirmiştir. Özel gövde yapısı daha dengeli bir seyir için suyu kavrarken, gövde şekli daha iyi manevra kabiliyeti için su temasını maksimize edecek şekilde tasarlanmıştır. 250 beygir Mercruiser Bravo 3 kuyruklu motor ile güçlendirilen modelin maksimum hızı 39 knottır.

Sea Ray 270 Sun Deck

Üstün ve tartışmasız Sea Ray kalitesi, üst düzey malzeme ve işçilik, çok sayıda kişiyi misafir etmeye uygun, hem su sporları hem de günlük geziler için ideal, özellikle dalgalı ve hırçın denizlerde güvenli seyir imkânı… 270 Sundeck’i anlatan bazı özellikler…270 Sundeck dıştan takma ve kuyruklu motor seçenekleri, kişiselleştirilebilecek farklı özellikleri ile kayda değer fiyata lüks spor tekne deneyimi sunuyor. 15 kişilik oturma grubuna sahip etkileyici kapasitesi, 270 Sundeck modelinin karakteristik özelliklerinden biri. Tekne üzerinde vakit geçirmek oldukça keyifli. Islak havlular, su oyuncakları ise akıllıca dizayn edilen depo alanları sayesinde ortalıkta durmak zorunda değil.
Daha detaylı bilgi için www.denizyachting.com

 

TURMARIN

DUFOUR 360

Dufour 360

Daha detaylı bilgi için www.turmarin.com.tr

DENİZ YATÇILIK

GALEON 360 FLY

 

Galeon 360

Galeon 360 FLY bir çok yeniliği içerisinde barındıran yeni tasarımı ile Galeon’un üçüncü jenerasyon flybridge serisine katıldı. Her bir güvertesindeki alanların verimli bir şekilde kullanılması, performans, kişiselleştirilebilen iç mekan bitişleri gibi konularda iddialı olan 360 FLY, 3 kabinli yerleşimi ile sizi şaşırtacak. 360 FLY lansmanı flybridge serisine yeni bir soluk kazandırdı. Zekice planlanmış tekne yerleşimi, alt güvertedeki 3 adet kabin ile oldukça geniş yaşam alanları sunuyor.
Daha detaylı bilgi için www.denizyachting.com

 

TEZMARIN

PIRELLI SERISI

 

Pirelli

TÜRKİYE’DE İLK DEFA BOAT SHOW EURASIA’DA

Pirelli PZero 880 L, dünya çapında bir markanın sunduğu en iyi performansı, denizcilik açısından bir başarı öyküsü haline getiriyor. Stil ve zarafetle eş anlamlı olan bu özel model, müşterilerin spesifik taleplerini karşıladığından emin olabilirsiniz. Sürüş konsolunun altında yer alan wc bulunuyor, ayrıca benzinli veya dizel dahili ve dıştan takma motor seçenekleri sunuyor. WC yerleşimi planda en dikkat çekici özelliklerden. 12 kişi taşıma kapasiteli modelin boyu 9,02 m ve eni 3,12 m. Uzun süre denizde geçirilecek güzel bir gün sizi bekliyor. Bir kez Pirelli PZero kullanırsanız, bir daha asla bir başka RIB kullanmak istemeyeceksiniz!

PIRELLI TENDER LINE SCOOTER SERİSİ Pirelli Technorib, geçen sene çıkarttığı T430 modeline ek olarak yeni tender line scooter serisi modelleri T290, T310, T340 ve T390 alternatif tüp ve döşeme renkleriyle üretilen seri 2018 BOAT SHOW EURASIA‘da ziyaretçileriyle buluşacak…


Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 

GENA YACHT

BAVARIA CRUISER 34

 

CRUİSER 34


Bavaria Cruiser serisinin en küçük modeli olan Cruiser 34 teknesinin 2 ve 3 kabinli versiyonları mevcut. Standart olarak Volvo Penta 20 HP motora sahip olan teknenin toplam standart yelken alanı 51 m2. Cruiser 34 küçük boyutuna rağmen verimli güverte üzeri ve altı tasarımıyla fark yaratıyor.


Daha detaylı bilgi için www.gena-yacht.com

 

TEZMARIN

BENETEAU ANTARES SERİSİ

 

Antares 06OB

ANTARES 6 OB

TÜRKİYE’DE İLK DEFA BOAT SHOW EURASIA’DA Serinin yeni en küçük modeli Antares 6'nın profili modern ve zamansız. Son 40 yılda bu seriyi başarılı yapan tüm özelliklere sahip. Günü birlik geziler, balıkçılık gezileri ve denizin üzerinde açık havada yemekli geziler için ideal bir tekne. Antares 6 güven inşa etmek ve bu deneyimi keyifli hale getirmek için uzun bir yol kat ediyor.


Antares 07OB
ANTARES 7 OB

Zamansız Antares serisinin kendi köklerinde olduğu gibi son Antares 7 modelinde de 3 değeri var; güvenlik, basitlik ve yaşanabilirlik. Kısa kıyı yolculukları zevk için tasarlanmış güvenilir bir tekne, Antares 7 araba arkasında dahi çekilebilir.Yenilikçi Antares 7 su sıçramasını engelleyen karinası sayesinde güvenli ve etkileyici. Zor hava şartlarına ve uzun fırtınalara dayanıklılığı sayesinde harika sürüş hissi sağlar. Bu dıştan takmalı motorbotun çok zarif bir siluet var. Bunu güçlü V profiline borçlu. Çıkarılabilir merdiven sayesinde kıç platformdan denize basit ve güvenli erişim sağlanır. Tekne seyirde olduğunda; küçük kapısı kapatılabilir.


Antares 08OB
ANTARES 8 OB

Çevik ve güçlü Antares 8 OB, maceracı avcılar için tasarlandı. Teknenin her alanına kolayca erişilebilen ve maksimum alana sahip iç mekanda; dümen mahallinin arkasında bir tezgah, bolca depolama alanı, karşılıklı oturma grubu ve bir wc yer alıyor. Kokpitte yer alan açılır kapanır koltuklar güneşlenmek için konforlu bir çözüm sunuyor.Yeni kıyıları keşfetmek için ideal bir tekne, bir kaç gün için bir mola için harika ve tamamen güvende olduğuna emin olabilirsin.


Antares 09OB
ANTARES 9 OB

TÜRKİYE’DE İLK DEFA BOAT SHOW EURASIA’DA En iyi hafta sonu! Detaylardaki doğallık ve konfor duygusu sizi Antares 9 ile denizde daha fazla vakit geçirmeye davet ediyor. Modern ve şık dizayn edilmiş Antares 9, serinin geleneksel zarafetini koruyor. Özerklik, yaşanabilirlik, canlılık - kısa yolculuklar için her şeye sahip bir tekne.Antares 9 Airstep® gövdesi ile dalgaları hafifçe keserek rahat bir sürüş ve güvenli navigasyon imkânı sağlıyor. Güneşlenme alanlarına dönüşen U şeklindeki koltuklarla, çekici geniş kokpiti (1,53 x 2,40 m) arkadaşlarınızla rahatça vakit geçirmeniz için harika bir alan sunuyor. 2 x 200 HP'ye kadar motor seçeneğiyle Antares 9, dıştan takma motorlar serisinde son teknoloji gelişmelere sahiptir.


Antares 30
ANTARES 30

Antares 30'un kendine özgü tarzı Sarrazin Design tarafında tasarlandı. Tekne gri renkli çizgiler ve pencereler ile klasik bir görünüme sahiptir. Flybridge güvertesi, geniş salonu, güneşlenme alanı ve iki adet sürüş istasyonu mevcut. Gri renkli gövdesi son versiyon olan “klasik” versiyonuyla hem şık hem de zarif. Zamana meydan okuyan ve zarif Antares 30, açık denizde keyif vermek için tasarlanmıştır.Daha detaylı bilgi için www.tezmarin.com

 


HABER BÜLTENİ

Git